KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122035
nr 1412 2035
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "På väg hem", monogramsignerad, -70. Olja på duk, 38x46, yttermått inklusive ram: 40x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:31:12
250 kr
400 kr
600 kr
1.100 kr
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg